O nas

Firmę Inspiro tworzą specjaliści zajmujący się różnymi dziedzinami coachingu oraz szkoleniami. Założycielem firmy jest Anna Bednarowicz – coach z wykształcenia i zamiłowania. Jak mówi o sobie: sama przeszłam proces coachingowy i wiem, że ta metoda pracy rozwojowej daje nieprawdopodobny wgląd w siebie i wyzwala w człowieku ogromne pokłady energii do działania i zmian oraz aktywuje uśpiony potencjał. Następnym krokiem – po latach kariery w dużych firmach i korporacjach – był pomysł zebrania specjalistów i założenia firmy zajmującej się coachingiem i szkoleniami. Ten etap kariery poprzedzony był studiami, szkoleniami i zdobyciem odpowiednich certyfikatów.

Anna Bednarowicz jest obecnie wykwalifikowanym coachem, członkinią zarządu Stowarzyszenia Felicitas. Jako mentorka udziela się społecznie w Fundacji Youth Business Poland.

Blisko i zawsze na czas

Firma ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Chcemy świadczyć swoje profesjonalne usługi firmom i instytucjom z bliższej i dalszej okolicy. To właśnie tutaj, w malowniczej scenerii Beskidów motywujemy ludzi do działania, pomagamy odkryć uśpiony w nich potencjał oraz towarzyszymy przy narodzinach wielkich idei oraz zdobywaniu szczytów.

Grupa specjalistów, szerokie spectrum działania

Dzięki grupie specjalistów, którzy tworzą markę Inspiro, możemy świadczyć szeroki wachlarz usług:

  • coaching osobisty
  • coaching dla uczniów, studentów, absolwentów
  • coaching zawodowy
  • coaching dla kadry zarządzającej
  • szkolenia dla firm

Naszym marzeniem jest, by pomagać w rozwoju, inspirować i porywać do działania każdego, kto czyta ten tekst. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Cię do współpracy. Zadzwoń już teraz i rozpocznij wspaniałą przygodę i twórczą pracę.